داستان "لایسنس مارکت"

در دنیای هوشمند امروز، پلتفرم‌ها و سرویس‌های گوناگونی برای بهبود عملکرد و تسهیل انجام کار‌ها در اختیار ما قرار گرفته است؛ از ابزار‌های تخصصی گرفته تا استفاده‌های روزمره که متأسفانه به علت وجود تحریم‌ها، استفاده بدون محدودیت از این سرویس‌ها یا تهیه کردن آن‌ها برای ایرانیان مقدور نیست.

مجموعه "لایسنس مارکت" از سال ۱۳۹۷ با هدف حذف این محدودیت‌ها و با عنوان " اولین پرداختیار امن سرویس‌های بین‌المللی" فعالیت خود را شروع کرد.

ما در تمام این سال‌ها و حتی قبل‌تر در زمانی که "لایسنس مارکت" نگرشی نو در ذهن یک جوان ایرانی بوده، تا به الان که بیش از ۷۵ نفر (از اقصی نقاط جهان) عضوی از این تیم هستند، همواره کوشیده‌ایم تا با تکیه بر هنر کار تیمی و قدرت متخصصان این حوزه بهترین خدمات را ارائه دهیم.

هدف ما همیشه ارائه خدمات مناسب، متنوع و منصفانه بوده؛ نتیجه‌ی هدفمان در این 6 سال، داشتن بیش از 300 هزار کاربر فعال می‌باشد که به لطف اعتمادشان، به درک عمیقی از نیازهای مشتریان رسیده‌ایم تا جایی که ما را تبدیل به یک مرجع تخصصی برای رفع مشکلات در این حوزه کرده است.

فعالیت گسترده ما در عرصه فروش، مشاوره، تولید محتوا و دیگر خدمات موجب شده تا برای مشتریان تنوع انتخابی بیشتر، مقایسه راحت‌تر، سهولت در تحقیق محصولات و قیمت به صرفه‌تر را به همراه بیاوریم.

این نکته حائز اهمیت است که تمامی سرویس‌های موجود در سایت "لایسنس مارکت" به‌ صورت قانونی و با پرداخت ارزی فعال می‌شوند (که مسئولیت و رسالت ما میباشد) درحالی که فعالین این حوزه از متدهای غیرقانونی و گاهاً دزدی برای این امر استفاده می‌کنند.

چشم‌انداز ما تبدیل دنیای دیجیتال امروز به یک تجربه لذت بخش‌تر و ارائه خدمات با پشتیبانی حرفه‌ای به مشتریان می‌باشد تا در نتیجه یک شهروند ایرانی بتواند با برداشتن محدودیت و تحریم‌های به ناحق اعمال شده، تجربه‌ی زندگی به مانند یک شهروند خارجی را (هرچند کوچک) داشته باشد.

دپارتمان فنی و پشتیبانی