درباره ما

توضیحی مختصر درباره مجموعه لایسنس مارکت

مجموعه لایسنس مارکت در سال ۱۳۹۷ و با هدف ارائه خدمات مناسب و منصفانه در جهت رفع محدودیت های هم میهنان عزیز ، تاسیس و راه اندازی گردید.

لایسنس مارکت گروهی جوان اما با تجربه است که سالها در امور تامین اشتراک و لایسنس بین المللی به هزاران شخص کمک رسانده و میرساند.تهیه لایسنس و اکانت سرویس های بین المللی به صورت معتبر و با قیمت ، ضمانت و پشتیبانی مناسب همیشه یکی از دغدغه های اصلی کاربران ایرانی می باشد.

مجموعه لایسنس مارکت دارنده نماد اعتماد و تاییدیه از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد.

افتخار ما داشتن 100 هزار کاربر فعال، 4 سال سابقه ی فعالیت درخشان در حوزه ی خدمات پرداخت آنلاین و کارت اعتباری ارزی است.

در اوضاعی که کشورهای غربی به ناحق ایران را از دسترسی به منابع مختلف محروم کرده اند ، ما همواره کوشیده ایم دسترسی به سرویس های بین المللی را در ایران فراهم کنیم.

هدف ما، تبدیل دنیای دیجیتال امروز به یک تجربه لذتبخش تر و ارائه خدمات با پشتیبانی حرفه ای برای شما است. تا بتوانیم با اطلاع از مشکلات های موجود برای آن ها، قدمی مثبت و صحیح در جهت حل آن ها برداریم. و در تمامی لحظات، توان و تلاشمان را در جهت رفع محدودیت های آنلاینتان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد.

ما از خدمتی که به مردم میکنیم بسیار خرسندیم و مفتخریم که از فشار تحریم ها می کاهیم.در هر قدممان ثابت قدم تر از همیشه میشویم که محدودیت و تحریم ها را همیشه از پیش روی شما برداریم.

اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان لایسنس مارکت ، می توانیم به رویاهای شما رنگ واقعیت ببخشیم و در تمامی بلندپروازی هایتان، یار خرید های بین الملی شما بمانیم.